BIURO NIERUCHOMOŚCI PROPERTY w Olsztynie to biuro, które powstało na bazie wieloletniej wiedzy i praktyki zdobytej na olsztyńskim i sąsiadującym z nim rynkiem nieruchomości przez doświadczonego pośrednika w obrocie nieruchomościami, posiadającego licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 20228, nadaną pierwotnie przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, kontynuowaną w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN rejestr - znajdź nas tutaj).

 

Zdobyte doświadczenie zostało zebrane podczas setek transakcji sprzedażowych, transakcji zakupowych, transakcji związanych z wynajmem nieruchomości oraz innych czynności związanych z rynkiem nieruchomości.

 

AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PROPERTY w Olsztynie dbając o dobro klienta świadczy szereg usług związanych z rynkiem nieruchomości. Poczynając od pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (sprzedaż/kupno/wynajem nieruchomości: mieszkania, domy, lokale użytkowe, działki budowlane, obiekty i inne - Olsztyn i okolice), przez pomoc w uzyskaniu najdogodniejszego kredytu hipotecznego, kończąc na aranżacji powierzchni nieruchomości przez profesjonalnego projektanta wnętrz.

Klienci, którzy korzystają z naszych usług, cenią sobie ich rzetelność, profesjonalizm oraz indywidualną opiekę podczas realizacji zgłoszonego zlecenia. Dodatkowo oszczędzają czas, pieniądze a także doceniają bezpieczeństwo transakcji, którą gwarantuje aktualne ubezpieczenie OC pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Jednocześnie BIURO NIERUCHOMOŚCI PROPERTY w Olsztynie współpracuje z innymi uczestnikami rynku nieruchomości jak: rzeczoznawcy majątkowi, geodeci, notariusze, radcy prawni, a także z innymi specjalistami związanymi z branżą nieruchomości, przez co transakcja na rynku nieruchomości przebiega szybko, profesjonalnie i bezpiecznie.

Mając na względzie dobro klienta PROPERTY przestrzega Kodeksu Etyki Zawodowej Pośrednika w obrocie nieruchomościami i hołduje następującym zasadom:

  • wykonywanie działalności z poszanowaniem prawa,

  • wykonywanie działalności z zachowaniem tajemnicy zawodowej,

  • wykonywanie działalności w sposób uczciwy, z należytą starannością, wedle najlepszej woli i wiedzy,

  • wykonywanie działalności w sposób odpowiedzialny za czynności podjęte w toku realizacji usługi.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG - TELEFONICZNIE: 89 500 01 01, MAILOWO: BIURO@PROPERTY.OLSZTYN.PL LUB POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE - JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI!

------------------------------------------------------------------------------------

BIURO NIERUCHOMOŚCI PROPERTY OLSZTYN 

- POŚREDNICTWO, PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, KREDYTY HIPOTECZNE I INNE
10-504, Olsztyn,
ul. Kościuszki 46/48 lok. 22
(budynek Lasów Państwowych)
TELEFON: 89 500 01 01
biuro@property.olsztyn.pl
www.property.olsztyn.pl